Entegre (Netsis2)

Entegre (Netsis2), Netsis’in Netlite’ın ardından müşterilerine sunduğu SaaS (Software As A Service: Hizmet Olarak Yazılım) modeliyle çalışan bir diğer iş çözümüdür. Netlite’ın sağladığı hizmetlere eklenen yeni işlevsellikler ile genişletilen kapsamı sayesinde Entegre (Netsis2), yeni kurulan ve küçük ölçekli firmalar için alternatif bir pakettir.

SaaS modelinin sunduğu avantajlar ile;

  • İnternet bağlantısı olan her yerden ve her zaman kolay erişim,
  • Kurulum yapma zorunluluğunu ortadan kaldırarak web tarayıcıları ile kullanım,
  • Kiralama modeli ile lisans maliyetlerinin en aza indirilmesi,
  • En güncel sürüme kesintisiz erişim imkanı,
  • Verilerin güvenliğinin, gizliliğinin ve bütünlüğünün korunması,
  • Tüm verilerin günlük olarak arşivlenmesi sağlanmaktadır.

Entegre (Netsis2) ile, Netlite’ın sağladığı hizmetlere ek olarak;

Müşteri ve satıcı sipariş takibi yapılabilir, kaydedilen siparişleri irsaliye ya da faturaya çevirebilirsiniz.

İşletme bünyesinde bulunan lokal depoları tanımlayıp depolar arası transfer fişi, ambar giriş fişi ve ambar çıkış fişi ile depo hareketleri kayıt altına alabilirsiniz.

Cari hesaplar için risk limitleri belirlenerek satış anında uyarı verilmesi veya işlemin önlenebilmesi mümkündür. Alım, satım işlemlerinde aynı üründen ya da farklı bir üründen hediye olarak verilen ürünleri sipariş, irsaliye ve faturada “Bedelsiz Miktar” adı altında kayıt altına alabilirsiniz.

Fiyat yönetimi uygulaması ile cari veya cari grupları bazında fiyat listeleri oluşturabilir, ödeme planı tanımlayabilir, vade günü ve genel iskonto oranı tanımlayabilirsiniz. Cari hesaplar bazında plasiyer takibi yapabilirsiniz.

Stoklarda barkod takibi yapabilir; barkod okuyucular ile sipariş, irsaliye ve faturalara hızlı şekilde kalem bilgisi ekleyerek işlemlerinizi daha kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.

Etkin cari borç alacak takibi için otomatik olarak yaşlandırmanın yanı sıra manuel olarak yaşlandırma da yapabilirsiniz.